placeholder

Teisipäev 07.-22. september

placeholder

7.-8., 14.-15. ja 21.-22. septembril kell 18.00 ETV2 kanalil „Magus molekul“

"Magus molekul" möllab taas

Juba kolmandat aastat ETV2 kanalile jõudev lastesaade “Magus molekul” üllatab septembris väikeseid ja suuri vaatajaid uute osadega. Toiduteadust tutvustavad taas teadlane Aigar Vaigu ning kokaraamatute autor Merle Liivak, kaassaatejuhtideks on Sohvi (9), Freya (10) ja Oliver (11). Saatesarja eesmärgiks on inspireerida lapsi ja nende vanemaid köögis teadust avastama ning süüa valmistama. 

Igas saates valmistatakse süüa ning viiakse toiduainetega läbi lihtsaid, kuid põnevaid teaduskatseid. Saated on loodud 5-10-aastastele lastele, retsepte ja teaduskatseid võiksid lapsed järele teha koos oma vanemate õdede-vendade või isade-emadega. Lisainfot leiab sarja Facebooki lehelt www.facebook.com/magusmolekul

Laste toiduteadussaate "Magus molekul" kolmanda hooaja saated on eetris septembrikuus teisipäeviti ja kolmapäeviti ehk siis 7.-8., 14.-15. ja 21.-22. septembril kell 18.00 ETV2 kanalil. Hiljem on saated järelvaadatavad ETV2 ning Lasteekraan.ee veebilehtedel.

Saatesarja toetavad Eesti Teadusagentuur, laste ja noorte loovuskiirendi VIVITA, Maaeluministeerium, Stockmann ja ETV2. Saate tootja on Black Plastic Media Productions OÜ, režissöör Ivan Pavljutskov, produtsent Maria Uppin, toimetaja Helen Saluveer.