VIDEOKONKURSS KOOLIDELE

Maaeluministeerium ja Eesti Peakokkade Ühendus kuulutavad välja videokonkursi  „Kokkame ISE!“, mis on mõeldud põhikooli 6.-8. klasside õpilastele.

TINGIMUSED:

1. Osaleda võivad kõik Eesti põhikoolide 6.-8. klasside lapsed.

2. Tegemist on grupivõistlusega. Grupi soovituslik suurus kuni 6 last.

3. Osaleda sooviv grupp peab valima ühe 20-st retseptist, mis avalikustatud Eesit toidu lehel (https://eestitoit.ee/et/kategooriad/peakokad-koolidesse) ning tegema selle valmistamisest vahva toiduvideo.

4. Video peab sisaldama grupi tutvustust (sh kooli nime, laste eesnimesid ja vanuseid), toidu valiku põhjendust, toidu valmistamise, serveerimise protsessi ja ühte soovi retsepti osas, mida lapsed sooviksid õppida kokandustundides).

5.  Video kestvus 2-3 minut.

6.  Toiduvideo esitamise tähtaeg on 22. november 2019. Video tuleb postitada vabalt valitud keskkonda, kust see oleks avalikult nähtav (NB! Facebookis võivad seaded olla piiratud) ning saata link aadressile: videokonkurss@eestitoit.ee

7. Peaauhinnaks on personaale koolitus tippkokaga võitja valitud kohas (koolis, kodus, restoranis). Lisaks eripreemiad parimatele.

 

Soovitus:  Olge loomingulised, lahedad ning leidlikud! Kaasata võib ka õpetajaid, et üheskoos vahva toidulugu filmida!!!

NB! Video esitamisega annavad õpilased nõusoleku, et Eesti Peakokkade Ühendusel ja Maaeluministeeriumil on õigus videosid avalikult levitada.

 

Kanafrikadellisupp

Loe veel

Taimne risoto

Loe veel